Сьогодні близько 02:40 на автодорозі «Київ-Чоп» біля Дубна сталася автопригода.
Повідомляє Поліція Рівненщини.
Водій мікроавтобуса «Renault Trafic», 57-річний житель міста Львів, рухаючись у напрямку Рівного, не вибрав безпечної швидкості руху та допустив з’їзд авто на узбіччя, де зіткнувся із деревом.

У ДТП травмувався пасажир — 58-річний киянин. Медики діагностували у нього закритий перелом плечової кістки.
Керманич був тверезий та не постраждав.
Розпочато досудове розслідування.
Правоохоронці вкотре застерігають водіїв зважати на погодні умови, стан дорожнього покриття та суворо дотримуватись правил дорожнього руху.

Читайте також: Іран погрожує Зеленському після його виступу у Конгресі США

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
