На Рівненщині ветеранські проблеми вивчають у громадах, де проживають захисники та їх сім’ї. Так, фахівці департаменту соціальної політики під керівництвом начальниці управління у справах ветеранів Марини Корольової вже відвідали Корецьку та Гощанську ТГ.
На робочих нарадах, на яких були присутні представники місцевої влади, соцпрацівники, мешканці громад, захисники та члени їх сімей, обговорили ветеранську політику та комплексний підхід у наданні послуг.
«У живому спілкуванні та відвертій розмові краще можна зрозуміти потреби ветеранів та членів їхніх сімей. Переважно мова йде про психологічну, юридичну допомоги, а також реабілітацію, працевлаштування та забезпечення пільгами і житлом. Усі ці потреби ми будемо об’єднувати. Тільки комплексна допомога, яка надаватиметься в «єдиному» хабі закриє ці питання. Послуги мають ходити за ветераном, а не навпаки», – сказала керівниця управління у справах ветеранів Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА Марина Корольова.
На цих зустрічах також піднімалися проблемні питання та обговорювалися нагальні потреби, а також безбар’єрний доступ до цифрових сервісів.
«Ветеранська концепція та система підтримки ветеранів на рівні громад – це про всіх, хто працює з ветеранами на місцях – освітяни, психологи, лікарі, соціальні працівники, поліція тощо. Всі вони повинні мати навички роботи з людьми, які пройшли війну. Фахівці, які працюватимуть з ветеранами та сприятимуть задоволенню їхніх потреб на рівні громади, повинні не лише опікуватися всіма потребами ветеранів, а напрацьовувати типові механізми вирішення їхніх проблем – оформлення документів, відновлення здоров’я, реабілітація, працевлаштування», – підсумувала Марина Корольова.
Нагадаємо, що такі робочі зустрічі заплановані у всіх тергромадах Рівненщини.
Джерело: Рівненська ОВА.
Читайте також: Рівненські спортсмени привезли перемоги з турніру греко-римської боротьби