fbpx

На Рівненщині обладнають ще 1700 кисневих точок

Діліться інформацією з друзями:

Понад 14 млн.грн. додаткової субвенції отримала Рівненщина з державного бюджету. За ці кошти в медзакладах області, в яких лікують хворих на COVID-19, обладнають ще 1700 кисневих точок. Для того, аби здійснити відповідний розподіл, депутати постійної комісії обласної ради з питань бюджету фінансів та податків зібралися на засідання. Про це повідомляє відділ пресслужби обласної ради.

Це вже другий фінансовий транш, який Рівненщина отримала від держави для закупівлі кисневого обладнання. Не так давно в область надійшло 9 млн.грн. на ці потреби.

«Наразі в області під ковідних хворих є 1587 ліжок. 505 з них забезпечені кисневим обладнанням. Це 32 % наявного ліжкового фонду. Найближчим часом ми маємо наростити кількість ліжок до 2254 і обладнати ще 1700 кисневих точок», – повідомив депутатам під час засідання комісії начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Вівсянник.

ЦІ додаткові  14 млн.грн. дозволять виконати вимогу Кабінету Міністрів, за якою 80 ліжкового фонду для хворих на коронавірус повинні бути обладнані кисневими точками.