Розпочався прийом документів потенційних кандидатів на отримання стипендії від голови Рівненської ОДА та облради.
Як розповіли в Департаменті соціальної політики ОДА, на стипендію можуть претендувати особи з інвалідністю, які проявили себе і досягли успіху в науковій діяльності, у творчості чи мистецтві, у спорті, у громадській, а також соціальній діяльності.
“Таку стипендію призначають вже шостий рік поспіль. До слова, минулого року обдаровані та соціально активні люди з інвалідністю, яких обирала конкурсна комісія, отримували по 1000 гривень щомісяця упродовж року”, – зазначила директорка департаменту Роза Слободенюк.
Запропонувати кандидатів повинні обласні громадські об’єднання осіб із інвалідністю, які зареєстровані і діють в Рівненській області. Документи прийматимуть до 1 листопада 2023 року за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 1.
Деталі за ПОСИЛАННЯМ
Джерело: Рівненська ОДА
Читайте також: На Рівненщині погасили нову поштову марку “Під покровом Богородиці”

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
