До проєкту Local Agro Woman: 4 Community, котрий фінансується Українським жіночим фондом долучені Смизька, Мізоцька та Повчанська громади.
Про це інформує Рівненська ОВА.
«Вже наступного тижня розпочнуться закупівлі та доставка курчаток і всього необхідного в громади. У проєкт ми залучили як ВПО – родини, так і місцевих мешканців. Загалом 210 родин», – розповідає Ольга Горкавчук, керівниця ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне».
Активістка реалізує вже не перший проєкт на підтримку жінок у сільській місцевості та переселенок, і додає:
«Проєкт Local Agro Woman: 4 Community, котрий фінансується Українським жіночим фондом, – це наступний крок до створення кластерних та кооперативних ініціатив в громадах».
Нагадаємо, що місяцем раніше завдяки гранту вдалося закупити насіння та роздати його мешканцям та переселенцям у трьох громадах області.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
