Смертельний наїзд стався сьогодні, 28 листопада, близько 18:30 у селі Вельбівно колишнього Острозького району.
Повідомляє Поліція Рівненщини.
Попередньо встановлено, що 48-річний водій автомобіля «Suzuki Grand Vitara», іноземець, який має посвідку на постійне проживання в Україні, допустив наїзд на пішохода — 82-річного місцевого жителя.

Від отриманих травм пенсіонер загинув на місці події. За яких обставин і на якій частині проїзної частини чи безпосередньо на ній сталося ДТП – встановлюють слідчі слідчого управління.
Кермувальника освідчуватимуть на стан сп’яніння.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
