fbpx

Музикант із Київщини став переселенцем та волонтером на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Знайомтесь: Максим Гопанчук, 36 років. Переселенець. Вимушено покинув домівку на Київщині, коли війна пролунала вибухами зовсім поряд…

…Вирушили із родиною на Львів. Дорогою ламається одна з автівок. Допоміг волонтер зі Стрия. Відтягнули машину до Рівного. Відремонтували швидко. На новій квартирі захворіла дитина. Звернулися до місцевої лікарні. Алерголог сказала шукати квартиру максимально чисту. Таким помешканням і став гуртожиток Рівненського центру ПТО ДСЗ. Так і залишилися тут.

За фахом Максим – музикант, викладав у музичній школі, згодом у консерваторії. Зізнався, що в силу обставин музикант у ньому поступився бізнесмену. Але й тут пройшов чималі випробовування: безробіття, часи януковича, карантин і війна. Cпіввласник компанії музичних інструментів KGUbrass. У 2020 році розпочав бізнес у кризу та став «проривом року» за версією Payoneer! Будучи учасником номінацій «Підприємець року», переміг  та отримав премію. До слова, тоді три українця стали переможцями.

Організував власний бізнес із виготовлення і продажу запчастин, чохлів та сумок для музичних інструментів. І це розвивалося та набувало певних масштабів. Однак, військовий стан знову змінив правила. І у цій новій кризі Максим невдовзі запустить новий комерційний проєкт!

За громадянською ж позицією він – волонтер: постачає на фронт тактичне спорядження, павербанки, одяг, оптику, ліки, продукти… Із останніх здобутків – бронежилети, оптичний приціл, розгрузки, біноклі. Волонтер поділився, що велика команда музикантів дуже швидко зорганізувалася в єдиний волонтерський штаб. «Музиканти дуже активні громадяни! Вони готові робити все! Все для перемоги. Потрібен лише чіткий алгоритм дій, тобто організатор, модератор. Цю роль я й узяв на себе». Вирішення фінансових питань, кредитів, позик, розрахунків, звітів – усе це вимагає високої оперативності і чіткості. А ще довіри і солідарності. «Ми працюємо із колегами, однодумцями, друзями і партнерами в Україні та США. Створена свого часу велика база клієнтів по бізнесу тепер працює і на нашу перемогу: виручені кошти розприділяємо по мінімуму на власне життя і по максимуму на потреби Армії».

«Якщо є потреба одягнути солдата, взути чи спорядити найнеобхіднішим, – ми робимо це відразу для мінімум 5 людей! Розуміємо, що його історія – це історія і його побратимів».

«У нашій команді кожен знає свою місію і максимально викладається. Працюємо усі – від студента до поважного майстра! Обов’язково опікуємося мобілізованими товаришами-колегами! Так, забезпечили рацією нашого 60-річного майстра-токаря. Рації зараз дуже затребувані!».

Музиканти, створивши чати у соцмережах комунікують із своїми аудиторіями. Джазовий батальйон dennisadutrumpet поширює правду про війну в Україні, закликає до єдності у допомозі українцям. Один із проєктів – Джазовий волонтерський батальйон. Проєкт #ДеШАНСОНізація.

Люди в усьому світі підтримують Україну, жертвують кошти, не афішуючи своїх імен. Так, з Японії від невідомої людини на рахунок волонтера надійшло 500 доларів! Війна ненаситна, і вона щоразу виставляє нові й нові рахунки, які волонтери намагаються вчасно оплачувати.

В розмові Максим зауважив, що із дому взяли з собою в дорогу власні ноути і цінний інструмент – трубу. «Для роботи і виступів?» – запитала я. «Для продажу! Якщо не вистачатиме коштів» , – відповів волонтер.

Напередодні ми узгоджували час і місце зустрічі. Привітний голос у телефоні (Максима я ще не знала) зауважив: «Я відправив жилети. Це було найголовнішим сьогодні. Тепер ми можемо зустрітися». У цьому він увесь: відповідальний, дієвий, відкритий, надзвичайно простий у спілкуванні, цікавий, глибокий і невгамовний.

Із такими людьми ми неодмінно переможемо! Завдяки таким волонтерам наші солдати мають оперативну допомогу та велику підтримку!

Все є і буде Україна! Тримаймося, єднаймося! Перемога буде лише нашою!

Дякуємо самовідданим волонтерам за мужність, стійкість і оптимізм!

PS: Максим Гопанчук – чудовий приклад, як за складних страшних обставин оперативно зорієнтуватися, мобілізуватися та організуватися! Відкрити свій, власний «фронт», на якому продовжувати боротьбу, не впадати у відчай, віднаходити нові комунікації заради спільного наближення Перемоги!