fbpx
доставка посвідчення водія в Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію

Міжнародна доставка посвідчення водія запрацювала ще в п’яти країнах

Діліться інформацією з друзями:

Запускається міжнародна доставка посвідчення водія в Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію

Однією з популярних послуг сервісних центрів МВС – є обмін посвідчення водія. Вона актуальна для багатьох водіїв не тільки на території України, а й серед наших співгромадян, які були вимушені тимчасово виїхати.

Про це повідомляє РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області.

У зв’язку з таким попитом, запускається міжнародна доставка посвідчення водія ще у 5 країн: Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію. 

«За майже 3 місяці від запровадження сервісу, отримали вже близько 3 тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит у Польщі. Замовлення можна зробити в декілька кліків. Міжнародна доставка здійснюється у терміни близько 15 днів», – зазначив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.

Ця послуга актуальна для тих осіб, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Аби замовити міжнародну доставку, необхідно увійти в Кабінет водія. Далі авторизуватись та виконати такі дії:

  • вказати причину обміну посвідчення;
  • обрати міжнародну доставку;
  • ввести адресу отримання замовлення;
  • сплатити за послугу.

Далі заявка на обмін надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором. Виготовлене посвідчення водія забирає ДП «ІНФОТЕХ» та передає Укрпошті. Поштовий оператор відправляє за кордон готовий документ на вказану адресу. Міжнародна доставка здійснюється близько 15 днів.

Орієнтовна вартість посвідчення водія – 515 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

Нагадаємо, що міжнародна доставка посвідчення водія доступна у такі країни Європи: в Польщу, Німеччину, Угорщину, Молдову, Словаччину, Румунію, Іспанію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію та Італію. 

Читайте також: Російські хакери отримали доступ до облікових записів керівників Microsoft

  • Навіщо вовки виють?
    Виття чітко демонструє статус вовка у зграї, як і забезпечує комунікацію між особинами на довгих дистанціях. Вовки живуть сімейними групами – зграями. Кожна зграя займає і контролює велику мисливську ділянку, тому члени зграї мають бути завжди в контакті один з…