Вогнеборці під час ліквідації пожежі виявили неподалік вхідних дверей будинку мертве тіло чоловіка 1958 р.н.
Про це повідомляє ДСНС Рівненщини.
Вчора, 29 січня о 22:14 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у с. Світанок, Великомежирицької ТГ Рівненського р-ну.
На гасіння відразу було подано вогнегасні речовини. Під час ліквідації пожежі співробітники ДСНС виявили неподалік вхідних дверей мертве тіло чоловіка 1958 р.н.
Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку, покрівлю та перекриття на площі 20 м. кв. житлового будинку.
Пам’ятайте, щоб запобігти трагедії, необхідно завжди пам’ятати про елементарні правила пожежної безпеки та неухильно їх дотримуватися.
Читайте також: Засуджені працюватимуть на громадських роботах: підписано законопроєкт
- У Рівненському заповіднику зафіксували родину борсуків на фотопастку 🦡 📹 (ВІДЕО)Рівненський природний заповідник продовжує дивувати унікальними кадрами дикої природи, знятої за допомогою фотопасток. Цього разу в об’єктив потрапила ціла родина борсуків, які мешкають на території Старосільського природоохоронного науково-дослідного відділення.