Сім’я Киричуків з Вересневого щотижня відвідує медзаклади області, де лікуються поранені військові.
Про це розповіли в рівненській ОДА.
Анна Киричук разом зі своїми дітьми, 7-річним Богданом та 10-річною Настею, регулярно відносять подарунки хлопцям. Удома їм допомагає 15-річна сестра.
Ця історія розпочалася з пропозиції Анни запропонувати допомогу та відвезти передачі для військових до міської лікарні в Рівному, де працює її знайома медсестра. А вже наступного разу до неї приєдналися діти.
На початку Анна була трохи занепокоєна тим, як малюки сприйматимуть поранених хлопців, адже багато з них мали серйозні травми, з перев’язаними бинтами або ампутованими кінцівками. Але виявилося, що діти дуже захоплені військовими. Вони вбачають у них справжніх героїв – людей, які не зламалися навіть у складних обставинах.
Спочатку сім’я відвідувала поранених у одній лікарні, але коли дізналася, що хлопців перевели в інші заклади в Рівному, вони стали відвідувати їх там. Наразі вони вже відвідують три лікарні міста. Діти спілкуються з військовими, грають в шахи та лего, дарують сувеніри на згадку. Вони навіть знайшли собі нових друзів серед військових.
За словами Анни, увага до військових є дуже важливою. Їй часто розповідають про те, як під час відпочинку на передовій наші бійці розглядають дитячі малюнки та читають побажання, які діти передають через волонтерів на фронт. Навіть просте “дякую” та “повертайтеся живими” надає їм силу.
“Військові щиро радіють такій увазі та спілкуванню. А діти, вони такі безпосередні. Одного разу один військовий був дуже замкнутий і не хотів розмовляти з нами. Він запитав, чому ми приходимо. Ми не наполягали, просто залишили йому подарунки, малюнки і пішли. Але наступного разу хлопець нас уже чекав”, – розповідає мама дітей.
Коли вони дізнаються про день народження в якогось з військових, вони приготовляють невеликі сюрпризи – надувають кульки, несуть тортик та дарують щось на пам’ять.
Більшість речей та подарунків родина Киричуків збирає за допомогою знайомих, волонтерів та батьків однокласників дітей.
“У дорослих кожен має свою роботу, а у дітей – свою. Вони дуже раді допомагати”, – підсумовує Анна, готуючись разом з дітьми до наступної зустрічі з військовими.
Читайте також: Трагічна втрата: Вараш втратив свого героя на фронті