fbpx

Туристичний об’єкт з Рівненщини перевезли в інший регіон України

Діліться інформацією з друзями:

Куди поділась поліська “кукушка” з Рівненщини, повідомили у місцевій групі.

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

У мережі з’явились фото та допис, з якого видно куди поділась поліська “кукушка” з Володимиреччини Рівненської області.

24.07.2023г. ТУ2 -062. Ст. Гайворон. Ласкаво просимо до нашої родини, написали у групі Гайворонська вузькоколійка.

Як написав у коментарі адміністратор групи Олег Заблудовський, перевезли його тимчасово, бо не вистачає тепловозів для роботи. Коли буде вирішено питання про відновлення Антонівської вузькоколійки — повернеться додому. А поки у Гайвороні він буде у більшій безпеці, ніж у Берегово.

З коментарів також видно, що жителі Рівненського Полісся турбуються про долю тепловозу. Антон Бриник висловив думку, що ніби загрози з півночі немає, а поїзд досі не повернули. І було б добре саме відновити рух вузькоколійкою, адже народ, який користувався цим поїздом, звідти нікуди не дівся. Щоб не вийшло так, що одне розвивається за рахунок іншого. Справу не слід пускати у вільне плавання, бо без уваги буде лише занепад.

Нагадуємо, що “Кукушка” унікальний туристичний об’єкт на Рівненщині.

Це найдовша в Європі вузькоколійка довжиною 106 кілометрів. І справа не тільки в тому, що нині вже сама ця колія є раритетом. Унікальність рівненської поліської «кукушки» – це сам маршрут і територія, якою вона рухається. Потяг рухатися через незаймані пишні і старезні поліські ліси, повз кришталеві поліські озера. І все це на відстані витягнутої руки. Ми писали, ще у 2021 році про те, що Укрзалізниця вже понад рік повністю припинила фінансування вузькоколійної залізниці Антонівка – Зарічне як нерентабельної.

  • Унікальна автобусна зупинка з’явилася у Мичеві на Рівненщині
    У селі Мичів, що входить до Малятинського старостинського округу, талановита мешканка Іванна Біль власноруч розфарбувала автобусну зупинку в яскравому українському стилі. Вона перетворила звичайний об’єкт інфраструктури на справжній символ гордості, натхнення та любові до рідної землі.