Сьомого травня близько 18:30 на Сарненщині правоохоронці задокументували спробу давання хабаря за уникнення адміністративної відповідальності.
Про це повідомляє поліції Рівненської області.
За інформацією прес-служби поліції, група реагування патрульної поліції зупинила екскаватор-навантажувач марки «JCB», яким керував 40-річний житель села Тутовичі. Під час перевірки документів з’ясувалося, що водій не мав відповідної категорії для керування даним видом транспорту.
У ході оформлення адміністративного матеріалу чоловік запропонував, а потім поклав на переднє сидіння службового автомобіля хабар у сумі 4000 гривень, щоб уникнути покарання.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Правоохоронці нагадують про недопустимість корупційних дій і закликають громадян повідомляти про будь-які спроби сплати або вимагання хабарів.
Читайте також: На Рівненщині з початку року засуджено 16 осіб, які працювали на ворога
- У Рівному – тиждень богатирів: у пологовому народилися малюки з рекордною вагоюУ Рівному тиждень видався особливо радісним –у міському пологовому один за одним з’являються на світ справжні «богатирі». Двоє хлопчиків народилися з вагою понад п’ять кілограмів, тож у медиків і батьків було подвійне свято. Як це сталося і скільки вже таких…

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

