Бажаючи отримати грошову допомогу жителі Сарненського району віддали шахраям понад 25 тисяч гривень: поліція розпочала досудове розслідування.
Учора, 23 липня, до поліції повідомив 54-річний житель Дубровиччини, що став жертвою аферистів.
Поліцейські встановили, що чоловік в одній із соціальних мереж побачив оголошення про виплату грошової допомоги в розмірі 7300 гривень. Перейшовши за посиланням, він вказав дані банківської картки, а потім і код підтвердження транзакції. Згодом із його рахунку зникло 15 500 гривень.
За аналогічною схемою, гроші втратила і 42-річна жителька селища Клесів. Жінка перейшла на фішинговий ресурс, де шахраї списали з її банківського рахунку 10 000 гривень.
За фактами шахрайств триває досудове розслідування.
Поліцейські наголошують: для отримання інформації про виплату будь-якої матеріальної допомоги від держави користуйтеся офіційними джерелами — сайтом Мінсоцполітики або додатком ДІЯ.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Зрадників можуть позбавити держнагород

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
