Під час комендантської години у Рівному на вулиці Захисників Маріуполя патрульні зупинили автомобіль Volkswagen, за кермом якого перебував 73-річний водій.
У салоні транспортного засобу інспектори помітили пасажира, який занервував при появі поліції. Під час поверхневої перевірки 18-річного громадянина у його наплічній сумці виявили зіп-пакет із порошкоподібною речовиною зеленого кольору, зовні схожою на наркотичну.
На місце події патрульні викликали слідчих для з’ясування всіх обставин. Відомо, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Про це повідомляє Патрульна Поліція Рівненщини.
Журналістка стрічки новин, працює з оперативною інформацією та висвітлює події Рівного й області. Готує перевірені новини, офіційні повідомлення та суспільно важливі матеріали. Окрім новинної роботи, створює тексти для сайту та газети, зокрема тематичні матеріали.
