Цигарки.

Суд оштрафував продавця фальсифікованих цигарок у Дубровиці та передав вилучений товар на потреби ЗСУ

У Дубровиці суд призначив штраф продавцю незаконних тютюнових виробів.

Прокурор Сарненської окружної прокуратури довів вину місцевого жителя у незаконному придбанні, транспортуванні, зберіганні з метою збуту та збуті фальсифікованих тютюнових виробів. Дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 204 КК України.

Дубровицький районний суд ухвалив вирок, згідно з яким чоловік має сплатити 110 500 грн штрафу. Вилучені цигарки передали на потреби військовослужбовців ЗСУ.

За даними прокуратури, обвинувачений купував цигарки без марок акцизного податку через інтернет, а збував їх на території Дубровиці.

Правоохоронці задокументували п’ять епізодів незаконного продажу.

Під час обшуку вилучили понад 300 пачок тютюнових виробів різних марок, які він не встиг реалізувати.

Про це повідомили в Рівненській обласній прокуратурі.