Жителька Вараського району шукала роботу в інтернеті, а потрапила в кредитну «історію» шахраїв на майже 100 тисяч гривень
Жителька села Степангород звернулась до поліції 27 січня: минулого року в пошуках роботи, знаходила в різних соціальних мережах оголошення, де громадянам пропонували віддалено підзаробити.
Вона заповнювала онлайн анкети, вказуючи паспортні данні, ідентифікаційний код та електронну адресу.
Нещодавно надійшли дзвінки з фінансових установ про заборгованість по кредиту.
З’ясувалось, що шахраї, використовуючи дані, які жінка вказувала в анкетах, оформили на неї кілька грошових кредитів, на загальну суму 35500 гривень. Крім того, вже встигли «набігти» відсотки в сумі 60929 гривень.
Поліцейські застерігають — користуйтеся в Інтернеті офіційними платформами та перевіряйте наявність тієї чи іншої реально діючої компанії.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Про шкоду довкіллю на Рівненщині можна повідомити на «гарячу лінію»
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
