Львівський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та призначив реальне покарання рівнянину, обвинуваченому в незаконному придбанні, зберіганні та збуті амфетаміну.
Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у липні 2021 року правоохоронці викрили 19-річного закладчика. У нього вилучили 13 пакунків із психотропною речовиною, схованих на різних вулицях Рівного.
Обвинувачений визнав провину та пояснив, що погодився на пропозицію продажу наркотиків, отриману в месенджері.
У січні 2022 року суд першої інстанції визнав його винним та призначив 5 років ув’язнення, але звільнив від відбування покарання з трирічним іспитовим строком.
Прокуратура не погодилася з таким рішенням і неодноразово оскаржувала його в апеляційному та касаційному порядках.
Днями Львівський апеляційний суд, дослідивши матеріали справи, погодився з доводами прокурора та засудив чоловіка до 5 років позбавлення волі.
Читайте також: Дівчина втратила майже 40 тисяч гривень через ставки на спорт