1 квітня близько 21-ї години дубенським патрульним надійшло повідомлення про пошкодження авто.
На місці події інспектори зустріли схвильовану заявницю, яка розповіла, що до її автівки підійшов чоловік із собакою небезпечної породи.
Він висловив незадоволення тим, що фари автомобіля йому заважають, почав погрожувати, нецензурно лаятися, шарпати дверцята та навіть заявив, що нацькує пса.
Собака був без намордника, що могло призвести до трагічних наслідків. Жінка встигла зачинитися в авто та викликати поліцію.
Патрульні склали на 38-річного чоловіка такі адмінматеріали:
- Протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП;
- Протокол за ч. 1 ст. 154 (Вигулювання собак без повідця та намордника) КУпАП.
Джерело: Патрульна поліція Рівненської області
Читайте також: На Рівненщині, неназвана особа, обмежила доступ громадян до річки
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
