Зброя на понад 30 мільйонів гривень: поліція Київщини викрила чоловіків, які зберігали російський зенітно-ракетний комплекс.
38 та 45-річний жителі Бориспільського району знайшли та зберігали зенітно-ракетний комплекс і боєприпаси агресорів. За попередніми даними, зброя була залишена російськими військами під час бойових дій на території Чернігівської області.
Як повідомили в Поліції Київської області, спочатку поліцейські виявили та вилучили ЗРК “Тор”, який один із чоловіків ховав у Броварському районі. Після поліції вдалося встановити місце розташування бойових припасів до комплексу – їх зберігав другий чоловік в іншому регіоні Київської області в орендованому гаражному боксі.

У ході обшуків вилучено 2 секції з 8 зенітними ракетами, які призначені для вирішення завдань протиповітряної й протиракетної оборони.
За рішенням суду боєприпаси передано на потреби ЗСУ. Вартість ракет складає близько 30 мільйонів гривень.
За фактом зберігання, придбання та передачі бойових припасів без передбаченого законом дозволу фігурантам повідомлено про підозру [ч. 1 ст. 263 ККУ]. Їм загрожує до 7 років позбавлення волі.

Фото: Поліція Київської області.
Читайте також: На Львівщині посадовиця ЛКК намагалася з’їсти хабар під час затримання
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
