fbpx
Родина Гринкевичів.

Арештовано майно скандального бізнесмена Гринкевича, який намагався дати хабар слідчому ДБР

Діліться інформацією з друзями:

За ініціативи ДБР арештовано майно сім’ї та підконтрольних кампаній львівського бізнесмена — одного з найбільших постачальників Міністерства оборони, який намагався дати хабар слідчому Бюро.

У межах розслідування за фактом здійснення поставок товарів для потреб МОУ було проведено обшуки за адресами проживання та роботи бізнесмена, за адресами проживання директорів та офісів підконтрольних йому компаній.

Отримано висновок експертів згідно з якими встановлено, що вся поставлена продукція компаніями бізнесмена на потреби МОУ у 2023 році не відповідає якісним характеристикам та неможлива для використання військовослужбовцями Збройних Сил України.

Для забезпечення відшкодування спричинених збитків було накладено арешти на нерухоме майно, транспортні засоби преміумкласу, які перебувають у власності сім’ї бізнесмена, а також на майно та рахунки підконтрольних йому компаній.

Кілька місяців тому Бюро порушило кримінальне провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд грн.

Досудове розслідування триває.

Джерело: ДБР

Читайте також: В Україні знаходяться 462 тисячі військовослужбовців рф