Жителі Костопільської громади продовжують активно підтримувати обороноздатність країни. Нещодавно завершилася чергова поїздка волонтерів, які протягом двох тижнів будували фортифікаційні споруди на Донецькому напрямку.

У складних умовах волонтери облаштовували укриття та укріплення на позиціях українських військових. Кожен метр таких споруд – це додатковий захист для захисників, які тримають лінію оборони на найгарячіших ділянках фронту.
До ініціативи долучилися місцеві релігійні громади, представники бізнесу та комунальні підприємства, які допомогли з необхідним обладнанням, матеріалами та інструментами. Зокрема, одне з підприємств громади надало будівельні інструменти для виконання робіт.

У міській раді зазначають, що подібні поїздки для будови фортифікаційних споруд відбуваються не вперше, і завдяки спільним зусиллям громада продовжує зміцнювати оборонні рубежі на сході країни.
Джерело: Костопільська міська рада
Читайте також: На Рівненській АЕС запрацював новий тренажер для навчання ремонтного персоналу

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
