fbpx

Компенсація службою зайнятості єдиного соціального внеску вигідна рівненським роботадавцям

Діліться інформацією з друзями:

Як свідчить досвід, співпраця як з юридичними, так і з фізичними особами – підприємцями більш ефективна, якщо будується на основі врахування інтересів роботодавців. І перш за все – економічних.

Саме тому актуальним напрямом у роботі Рівненського міського центру зайнятості, який покликаний стимулювати роботодавців на створення нових робочих місць, залишається компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Протягом десяти місяців 2021 року понад 60 громадян було працевлаштовано на нові робочі місця, в тому числі 45 у пріоритетних видах економічної діяльності. Скажімо, у переробній промисловості – більш як десять громадян, у сфері оптової та роздрібної торгівлі – 10, понад 20 – у сфері виробництва харчових продуктів та переробній промисловості, виробництві одягу та аксесуарів тощо. Всього 25 суб’єктів малого підприємництва працевлаштували громадян на нові робочі місця.

17 підприємств створили нові робочі місця та працевлаштували на них 18 громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Семеро – це люди, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років, 10 – це громадяни, які мають на утриманні дітей віком до 6 років, 11 з категорії, де один із батьків або особа, яка їх замінює і має на утриманні дітей віком до 6 років.

І якщо нині служба зайнятості компенсує близько 1320 гривень страхового внеску з мінімальної заробітної плати за кожного працівника, якого працевлаштовано за направленням центру зайнятості, то протягом року роботодавець може зекономити чималу суму. А це 15840 гривень.

Загалом протягом січня-жовтня 2021 року роботодавцям було відшкодовано 781438,75 грн єдиного внеску.

Вікторія ПЕЛЕХ, Рівненський міський ЦЗ