Клуб активного довголіття для переселенців з Луганщини під назвою “Майстерня 100″планують відкрити у Рівному.
Відвідувати цей клуб активного довголіття для переселенців зможуть люди віком від 55 років. Там проводитимуть тренінги, майстер-класи та заняття з рукоділля.
Про це журналістам Суспільного повідомила голова міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Пясецька.
За її словами, клуб активного довголіття “Майстерня 100” організовують разом з Кремінською міською радою. Вони після тимчасової окупації Луганщини переїхали в Рівне. Змінити статус людей з отримувачів соціальної допомоги на активних учасників та організаторів заходів у своїх громадах – таку мету поставили перед собою організатори.
“Організація клубу передбачає створення дружнього простору, де літні люди відіграватимуть провідну роль у прийнятті рішень та реалізації заходів. Ці клуби спрямовані на підтримку людей похилого віку, інтеграцію їх в соціальне середовище, зміцнення здоров’я та добробуту”, — зауважила вона.
У клубі активного довголіття люди зможуть:
- підтримувати свій розвиток за допомогою тренінгів та майстер-класів;
- влитися в соціальне середовище з новим колом друзів;
- організовувати життя через спільні заходи для різних вікових груп;
- зміцнювати здоров’я у літньому віці та покращувати психічне здоров’я;
- підтримувати інших громадян, які обмежені в пересуванні;
- займатися рукоділлям, навчатися, ділитися досвідом.
Тетяна Пясецька додала, що клуб орієнтується на людей віком від 55 років:
“Це умовна цифра і жорсткого контролю за цим параметром поки не передбачено. Ми прагнемо до того, щоб усі люди літнього віку мали можливість скористатися перевагами Клубу активного довголіття”.
Організація отримала назву «Майстерня 100» і розташована за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 9А. Для того, що доєднатися до Клубу, потрібно прийти в установу та написати заяву:
“В області наразі діють такі клуби в Тучині Гощанської громади та Здолбунові. Найближчим часом плануємо також відкрити їх в Костополі та Березному”.
Тетяна Пясецька зазначила, що клуб зможуть відвідувати як переселенці, так і місцеві жителі:
“Клуб вже має свій статут і план заходів на найближчі декілька місяців, тому відкриття клубу відбудеться з дня на день. Точна дата буде залежати від учасників клубу та внутрішнього самоврядування”.
Фото ілюстративне
- «Верес» та «Оболонь» знову зіграли внічию – без голів, але з емоціямиРівненський «Верес» та столична «Оболонь» зіграли другий матч за п’ять днів. Цього разу – у чемпіонаті прем’єр-ліги. Після поразки у кубковій грі, яка відбулася 30 жовтня на рівненському «Авангарді», кияни прагнули взяти реванш у матчі чемпіонату.
Читайте також: Луганчани, які проживають на Рівненщині, хочуть додому