fbpx

«Хрестики-нулики» та мирні “стрілялки” створюють у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Платформа Unity 3D використовується для розробки різноманітних додатків, здебільшого казуальних комп’ютерних ігор для айфонів, смартфонів, планшетів, комп’ютерів, ігрових консолей та пристроїв віртуальної реальності.

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершилося навчання слухачів за напрямом «Створення додатків у середовищі Unity 3D на С#».

Наталія Левицька  за освітою машиніст насосних і компресорних установок.  Так склалося, що доводиться змінюватися і змінювати вид діяльності. Жінка прийняла життєві виклики достойно і обрала професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. Слухачка зізнається, що ніколи б не подумала, що стане займатися створенням комп’ютерних ігор. Відкрила для себе нові цікаві можливості. Важливо, що у родині підтримують пані Наталю та навіть тестують її першу роботу.

«Я створила гру у форматі 3d. На відміну від традиційних «стрілялок» вирішила, що моя гра буде мирною, пізнавальною. І діти пізнаватимуть …світ грибів!».

На підсумковому занятті слухачі презентували свої підсумкові роботи. Активне обговорення розробок, відстоювання свого бачення, досвід одногрупників і педагогів,  – у такому інтерактивному форматі тривало як саме навчання, так і останнє заняття.

«Для групи – це важливий період, проба власних сил, публічне обговорення робіт. Попереду ще напружена праця, вдосконалення навичок, покращення своїх розробок та, можливо, участь у професійних конкурсах з відбору ігор для ігрового ринку», – зауважує викладач Андрій Литвин. За його словами, особливу наполегливість та допитливість під час навчання проявили слухачі Віталій Нечипорук та Дмитро Сікора.


В Європарламенті не визнають Лукашенко президентом України

Чи повинні діти прибирати клас у школі?


До навчання Віталій працював викладачем фізики та інформатики, має чудовий комунікаційний досвід. Свою розробку присвятив першій комерційній грі, в основі якої – гра в теніс:

«Через 50 років після першої версії я прагну втілити нову ідею!».

Дмитро за освітою фінансист та має досвід практичного психолога. Чому обрав цей напрям? Вважає, що ігри допомагають розвантажитися, заспокоїтися та просто насолодитися процесом. Його гра – переслідування і знешкодження умовних ворогів. Слухач представив цікаву версію меню та прокоментував свою роботу.  

«Це реалізація моєї дитячої мрії! Пройшло чимало часу, щоб я нарешті зміг її здійснити».

Сергій Шепелюк попрацював над улюбленими «Хрестиками-нуликами». Хто ж не знає цієї лаконічної, але досить корисної гри! Слухач вдосконалив процес, запропонував 3-вимірний формат, використав динамічний музичний супровід, і тепер з вами на вищому рівні  гратиме не ваш «товариш по парті», а штучний інтелект!

Усі слухачі достойно представили свої розробки на підсумковому занятті, зацікавили присутніх свіжими ідеями і цікавим форматом ігор. Старший майстер Віктор Красовський відзначив сміливість та наполегливість розробників-початківців.

Заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала випускників та вручила посвідчення про професійне навчання:

  «Сучасний ігровий ринок очікує на нові ідеї, і професійні розробники наповнюють його цікавими пропозиціями. Приємно, що саме у нашому закладі можна пройти відповідне навчання. І звісно, важливо не припиняти навчатися і підвищувати свій професійний рівень».