ХІТ у ТікТок: підлітків з інвалідністю запрошують стати новими зірками соцмереж разом із топ блогерами та експертами.
Підлітків з інвалідністю як з Рівненщини, так і з інших регіонів України запрошують навчатись блогінгу з підтримкою топових експертів у хабі інклюзивного ТікТоку. Проєкт реалізується у рамках кампанії «Діти як діти» ЮНІСЕФ спільно з Радницею — уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’єю Герасимчук.
ХІТ у ТікТок – це тримісячне навчання для підлітків з інвалідністю від топових ТікТок блогерів, серед яких Рома Геній, TUMAZAR, Asya Say, Юлія Типусяк (ПРОЛІТ) та Таня Яста. Молодь отримає знання про ведення блогу й створення цікавого контенту. Програма містить:
- онлайн лекції та офлайн зустрічі;
- менторську підтримку від блогерів;
- публікації відео учасників на сторінках ЮНІСЕФ;
- подарунки від партнерів.
Подати заявку можуть підлітки віком від 14 до 18 років за посиланням. Дедлайн – 25 вересня.
«Хаб інклюзивного ТікТоку дає можливість підліткам з інвалідністю проявитися, продемонструвати світу свої навички й таланти й реалізувати свою сміливу мрію – стати блогером. Менторство від експертів – це важлива підтримка для кожної дитини, і саме така команда допоможе повірити в себе», – зазначає Дар’я Герасимчук.
Кампанії «Діти як діти» має на меті змінити норми суспільства щодо інклюзії. Людей з інвалідністю часто сприймають через призму жалю й співчуття, тому важливо наголошувати, що кожна дитина має свої хобі, емоції й мрії, а інвалідність – лише одна з мільйонів характеристик, а не визначальна риса.
- Двоє підлітків провалилися під лід на ставку на РівненщиніНаталія Ягущина 26.12.2025, 13:24 У селі Богдашів Здолбунівської громади 25 грудня двоє дівчат-підлітків провалилися під лід на місцевому ставку. Інцидент обійшовся без жертв. Олег АнтонюкРедактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається…
Читайте також: Чиказькі підлітки встановили рекорд заради підтримки України

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

