Життя триває і під час карантину. Яке воно, коли ми п’ємо каву дома при увімкненому телевізорі, де в стрічці новин – сумна статистика. Чого чекають в різних куточках світу від карантину.
Про ситуацію з обмежувальним заходами під час карантину, та як влада допомагає своїм громадянам у різних країнах світу.
- Рівненським абітурієнтам: коли може розпочатися вступна кампанія
- Розробляється “план Маршалла” для порятунку економіки ЄС
Газета “Сім днів” вийшла на зв’язок з Берліном, Стамбулом та США і власне громадянкою нашої країни (сусіднього Рівному міста). Щоб з перших вуст дізнатися який він карантин за кордоном.
Отже, сьогодні подаємо ситуацію в Німеччині.
Annett Wiese мешканка м.Берлін працює у приватному візовому бюро. “Visa?Wie”
“У нас в місті заборонено будь-які масові заходи. На вулиці – не більше як двоє людей разом. Заборонено відвідувати хворих у лікарні. Під забороною пікнік. У разі порушення штраф у понад 200 євро. Порушення карантинного режиму для ресторанів чи нічних клубів від 4000 євро. Наодинці дозволено займатися спортом, купувати продукти, відвідувати пошту.
Всім, хто лишився без роботи держава виплачуватиме компенсацію по заробітній платі у розмірі 67% від окладу. На найманого працівника скасовуються всі податки та відстрочуються податки, що сплачує підприємець. Продуктів достатньо, ажіотаж потроху спав”.
Німеччина підійшла до ситуації, як завжди з холодним розумом, і ця країна показує хороші результати у боротьбі з коронавірусом. Ба навіть хворих з Італії та Франції приймає.
Далі буде…
Аліна Будафенко
Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»