Відбулася презентація ескізного проєкту нового хірургічного корпусу Сарненської райлікарні.
Про це повідомляє Олександр Коваль, голова Рівненської ОВА.
За його словами, це буде сучасний, комфортний, інклюзивний простір, що відповідає найвищим міжнародним стандартам. Особливу увагу приділено оптимізації маршруту пацієнтів, що сприятиме якості їх обслуговування.
Новий корпус дозволить вдвічі збільшити площу медзакладу, на 200 – кількість ліжок, а також створити 300 додаткових робочих місць.
Збудувати його плануємо за кошти іноземних донорів.
“Цей хірургічний корпус – стане новою сторінкою у розвитку медичної галузі Рівненщини. Наше завдання – не лише збудувати його, а й зробити зразком для всієї України”, – наголосив Коваль.
Читайте також: Виставка “Горизонти Погорини” відкрилася у Рівному
- У громаді на Рівненщині зарибнили річку Корчик у Всесвітній день рибальства21 листопада, у Всесвітній день рибальства, у Корецькій громаді зарибнили річку Корчик. До водойми випустили 500 кілограмів молодого коропа, щоб відновити рибні запаси та підтримати природний баланс екосистеми.

