Городоцький ліцей передав 5 FPV-дронів підрозділу ППО Збройних Сил України

Городоцький ліцей передав 5 FPV-дронів підрозділу ППО Збройних Сил України

Учні та педагоги Городоцького ліцею передали п’ять FPV-дронів для підрозділу протиповітряної оборони Збройних Сил України.

Про це повідомили в Городоцькій сільській раді.

Акцію провели під гаслом «Віримо в перемогу, боремось за Україну!». Ініціатива об’єднала учнів, педагогів і батьків навколо спільної мети – підтримати захисників неба та зробити внесок в оборону країни.

Дрони були придбані в межах співпраці навчального закладу з громадською організацією «Відповідальні Українці». Передані FPV-дрони допоможуть підрозділу ППО ефективніше виконувати бойові завдання та захищати повітряний простір.

У сільській раді зазначили, що подібні ініціативи виховують у дітей почуття патріотизму й відповідальності за майбутнє України.

Читайте також: Мобільна стоматологія для захисників: у Рівному переобладнали автомобіль швидкої допомоги