Завдяки прокуратурі газова компанія поверне понад 130 тис грн медичній установі
Господарський суд Рівненської області задовольнив позовну заяву Рівненської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства охорони здоров`я України та однієї з медичних установ області до газопостачальної компанії про стягнення понад 130 тис грн.
Так, прокурорами встановлено, що у 2018 році між державним медзакладом та приватною компанією укладено договір постачання природного газу. Втім, пізніше, сторони за місяць уклали цілий ряд додаткових угод, що призвело до здорожчання блакитного палива для державного підприємства майже вдвічі – з 7900 до майже 15 000 грн за куб.м.
Водночас, Закон України «Про публічні закупівлі» забороняє збільшення ціни більш, як на 10% за одиницю товару без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період. Відтак медичний заклад безпідставно переплатив газопостачальній компанії понад 130 тис грн.
Прокуратура звернулась до суду, аби усунути ці порушення, визнати договір нікчемним і повернути бюджетні кошти.
Після набрання рішенням законної сили прокурори будуть контролювати хід його виконання.
Прокуратура Рівненської області

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.
