fbpx

Гасили пожежу та відкачували воду рятувальники Рівненщини

Гасили пожежу рятувальники у Вараському районі та надавали допомогу з відкачування води з підтопленого домогосподарства.

06 липня рятувальники гасили пожежу у селі Довговоля, Вараського р-ну, Володимирецької ТГ по вул. Незалежності. На місці події рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Володимирець побачили, що пожежа виникла у цегляній господарчій будівлі розміром 15х5 м. Вогонь до прибуття рятувальників встиг повністю охопити покрівлю. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини. З одного з приміщень вогнеборці винесли на безпечну відстань 2 пропанових балони, щоб запобігати загрозі вибуху.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття та перекриття господарчої будівлі. Жертв та постраждалих немає. Причина та збитки встановлюються. До ліквідації було залучено одну одиницю техніки ДСНС та п’ять рятувальників.

В той самий день, 6 липня о 15:15 рятувальники 11-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Володимирець відкачували води з підтопленого внаслідок зливи приватного домогосподарства. До надання допомоги було залучено одну одиницю спецтехніки та три рятувальники.

Читайте також: Гість з Закарпаття зник на Рівненщині