fbpx
Подати рапорт на зміну місця служби можна через застосунок Армія+

Подати рапорт на зміну місця служби можна через застосунок Армія+

Діліться інформацією з друзями:

Функція подачі рапорту на зміну місця служби запрацювала відсьогодні, 15 листопада, у застосунку Армія+.

Тепер військовослужбовці Збройних Сил можуть швидко й без зайвої бюрократії подати рапорт на переведення в іншу частину.

Про те, що функція подачі рапорту на зміну місця служби доступна повідомляє Рустем Умєров.

Процес максимально зручний і займає лише близько 15 хвилин.

Що важливо знати:

​•​ Для подачі рапорту знадобиться військовий квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від частини, куди військовий планує переведення. Додатково може знадобитись висновок ВЛК для переведень через стан здоров’я.

​• ​Командирської згоди, як і Армія ID командира, для подачі рапорту не потрібно — запит автоматично надсилається в Кадровий центр ЗСУ, де його розглянуть протягом 72 годин.

​• ​В окремих випадках Кадровий центр напряму звертається до командирів військових частин за погодженням. Зокрема, для переведення між тиловими або між бойовими бригадами. Також погодження потрібне, якщо військовий є офіцером або займає офіцерську посаду.

​• ​У разі відмови в Армія+ обов’язково вказуються чіткі причини. Наприклад, переведення заборонені для військових, які прослужили у своїй частині менш як 6 місяців або з моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше ніж рік.

Всі підстави для відмови чітко визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.2024 №1291.

Послуга створена для спрощення процесу переведення і стала можливою завдяки співпраці Міноборони, ЗСУ та громадських організацій.

 Читайте також: З’явилась можливість переведення у ЗСУ через Армія+

  • Лінійний прискорювач планують запустити в протипухлинному центрі у Рівному
    Запустити лінійний прискорювач та відновити будівництво майнового комплексу планують у Рівненському обласному протипухлинному центрі у 2025 році. Роботи із запуску дороговартісного та сучасного апарату – лінійного прискорювача “Elekta – Harmony” на стадії завершення. Орієнтовна вартість цього проєкту – понад 15…