“Кардинал” поступився “Енергії” у другому матчі Кубка Нескорених

У другому матчі групового турніру Кубок Нескорених рівненський “Кардинал” зустрічався з львівською “Енергією”.

Початок зустрічі виявився несподіваним для львів’ян, адже на першій хвилині Микита Козлюк вивів рівнян вперед – 1:0.

Львів’яни вирівняли гру і до перерви забили два голи Андрій Цівлік та Михайло Грицина. Після перерви досить швидко енергетики забили ще два м’ячі.

Спочатку пенальті реалізував Тарас Кузь, а згодом Михайло Грицина зробив рахунок 4:1. До закінчення гри залишалося ще хвилин 15. Але попри суттєву перевагу львів’ян, їм не вдалося збільшити перевагу, а рівнянам хоча б забити гол престижу.

Завтра рівняни зустрічаються з Дніпровським клубом «Атлетик футзал». Поки що вони на другому місці.