Україна запускає проєкт HONOR для відновлення сільськогосподарських кооперативів

Україна запускає проєкт HONOR для відновлення сільськогосподарських кооперативів

Діліться інформацією з друзями:

Україна розпочинає новий етап розвитку сільськогосподарських кооперативів. У Римі під час міжнародного воркшопу, присвяченого кооперативній моделі в агропродовольчому секторі, було підписано імплементаційну угоду про запуск проєкту HONOR.

Про це повідомляє AgroTer.

Проєкт реалізується у співпраці між Міністерством аграрної політики та продовольства України, канадською кооперативною організацією Socodevi, а також іншими українськими та міжнародними партнерами, зокрема Legacoop, Cooperatives Europe та ГО «Бізнес мережа сільських жінок».

Як зазначив міністр аграрної політики Віталій Коваль, розвиток кооперативів є важливим кроком у напрямку євроінтеграції. У Європейському Союзі діє понад 250 тисяч кооперативів, які забезпечують понад 5 мільйонів робочих місць. В Україні нині функціонує приблизно 2300 сільськогосподарських кооперативів.

Міністр наголосив, що кооперація створює додаткові можливості для малих виробників, забезпечує економічну сталість громад та сприяє розвитку сільських територій. Кооперативна модель, за його словами, є ключовим елементом Стратегії розвитку сільського господарства України до 2030 року.

Проєкт HONOR має на меті підтримати малі та середні господарства через навчальні програми, обмін досвідом і розвиток інфраструктури кооперативів.

Читайте також: Як виростити щедрий урожай огірків: секрети прищипування та догляду