Йдеться про господарства, що мають у користуванні до 120 га; утримують до сотні корів або до 500 маточного поголів’я кіз або овець.
Сільгоспвиробник може отримати:
- 4000 грн на один гектар оброблюваних угідь;
- 7 000 гривень на одну корову всіх напрямів продуктивності;
- 2000 грн на одну голову кіз або овець.
На сьогодні в Державному аграрному реєстрі зареєстровано 4365 агровиробників Рівненщини. З них більше половини можуть скористатися даними видами підтримки.
Деталі за посиланням: http://surl.li/ugnos.
Читайте також: Новий Центр життєстійкості з’явиться у Корці

На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання місцевих і комунальних доріг Рівненщина отримає 78, 5 млн грн. Це кошти залишку субвенції із Дорожнього фонду, що утворився станом на 1 січня 2021 року. ⠀ Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. ⠀ «Область цьогоріч вже отримала 460 мільйонів на місцеві автошляхи.…

З лютого 2021 року виконавче провадження про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини перебуло на виконанні у Рівненському районному відділі державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів). В результаті застосування виконавчих дій минулого тижня боржник одразу погасив свою заборгованість, сплативши 128 341 грн аліментів на утримання свого неповнолітнього сина. Це одна з…

Власникам корів на Рівненщині відшкодовують кошти за придбані доїльні апарати. Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачена Комплексною програмою розвитку агропромислового комплексу Рівненської області на 2018 – 2022 роки. Селянам Рівненщини частково відшкодують кошти за придбане обладнання, зокрема, доїльні апарати. «З початку цього року 17 фізичних осіб, які утримують в своїх господарствах 68 корів,…