fbpx

Дуальне навчання майбутніх працівників сфери швейного виробництва Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості зацікавлений у впровадженні новітніх освітніх технологій, моделей та інновацій, які можуть забезпечити якісну підготовку кваліфікованих працівників безпосередньо на замовлення роботодавців.

Цьому сприяє активна співпраця з підприємствами-замовниками персоналу. Сьогодні однією з перспективних і важливих технологій організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі є дуальна форма навчання.

Саме за такою формою навчання на замовлення роботодавців ТзОВ «Гарне Груп» та ТзОВ «Котон Стиль» було підготовлено кваліфікованих робітників за професією «Швачка». Безробітні, направлені на навчання Рівненським міським центром зайнятості, Здолбунівською та Рівненською районними філіями РОЦЗ, проходили теоретичну частину навчання безпосередньо у закладі освіти, а виробниче навчання та практику – на майбутніх робочих місцях. Визначальним чинником у такому навчанні стала висока мотивація слухачів до навчання та їх бажання отримати роботу.

Виробниче навчання та практику слухачі Авраменко Юлія, Мичко Віра, Гриценко Анастасія проходили у ТзОВ «Гарне Груп», а Вітренко Анна, Герешко Оксана, Демедюк Мирослава, Король Наталія, Лиса Наталія – на швейному підприємстві ТзОВ «Котон Стиль». Під час професійно-практичної підготовки вони ознайомились із процесом виготовлення жіночого та спеціального одягу, набули навиків роботи на сучасному швейному обладнанні.

Важливим для них було й те, що вони засвоїли технологію використання сучасних методів обробки швейних виробів. Під час виробничого навчання та практики слухачі ознайомились із специфікою масового виготовлення одягу.

Крім того, слухачі навчилися використовувати технологічне обладнання, інструменти та пристрої підприємства при виконанні різних видів швейних робіт. Для них були надані облаштовані робочі місця, кваліфіковані майстри підприємства допомагали освоїти основні навики виготовлення швейних виробів.

Слухачі успішно адаптувалися до умов праці на виробництві і здатні на професійному рівні виконувати виробничі завдання. Саме тому усім випускникам після успішної державної кваліфікаційної атестації запропонували робочі місця.

Отже, співпраця Рівненської обласної служби зайнятості та роботодавців вкотре надала можливість забезпечити швейне виробництво нашої області кваліфікованими робітниками.