Автопригода сталася вчора, 23 вересня, о 16:40 на трасі «Київ-Чоп» неподалік села Велика Омеляна.
63-річний водій вантажівки «Daf» із напівпричепом, житель Тернопільщини, не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення із трактором, який їхав попереду.

Від удару останній перекинувся на бік, а 60-річний тракторист, місцевий житель, зазнав травм. З переломами та забоями його госпіталізували до лікарні.
Слідчий відкрив кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху.
Водій вантажівки відповідно до огляду на стан сп’яніння був тверезий.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: У ДТП в Рівному потрапили подружжя пенсіонерів

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
