Справа про смертельну ДТП з наїздом на пішохідку у Сарнах дійшла до суду

Справа про смертельну ДТП з наїздом на пішохідку у Сарнах дійшла до суду

Олег Антонюк
Олег Антонюк 07.01.2026, 12:35

Осінній перехід дороги в центрі Сарн завершився трагедією для місцевої жительки. Після кількох годин боротьби за життя жінка померла в лікарні. Тепер у цій справі поставлено процесуальну крапку на етапі слідства.

Автопригода сталася 23 листопада близько 13:00 на вулиці Бандери у Сарнах. За даними слідства, 54-річна водійка автомобіля Renault Scenic допустила наїзд на 63-річну жінку, яка переходила проїзну частину нерегульованим пішохідним переходом.

Унаслідок зіткнення пішохідка отримала тяжкі травми. Її госпіталізували до лікарні, однак за кілька годин вона померла.

Водійці повідомили про підозру за процесуального керівництва прокуратури. Слідчий завершив досудове розслідування, а матеріали кримінального провадження скерували до суду, повідомили в Поліції Рівненщини.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.