У селі Мале Вербче Сарненського району вчора, 26 жовтня, близько 19:00 на вулиці Центральній сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю двох мотоциклів. Унаслідок зіткнення травмовано трьох осіб, один із них – у тяжкому стані в реанімації.
Поліція Рівненщини встановила, що водії не мали посвідчень, шоломів, а один мотоцикл був незареєстрований.
За попередніми даними, 19-річний житель сусіднього села Велике Вербче, керуючи мотоциклом “Bird”, не впорався з керуванням і зіткнувся із зустрічним мотоциклом “Lifan” під керуванням 18-річного односельця. Усі учасники аварії – молоді люди з Великого Вербче – не використовували мотошоломи, а кермувальники ніколи не отримували посвідчення водія відповідної категорії. Крім того, один із мотоциклів не був зареєстрований у встановленому законодавством порядку.
18-річного мотоцикліста з тяжкими травмами госпіталізували до реанімаційного відділення Сарненської центральної районної лікарні. 19-річного водія та його 23-річного пасажира з забоями, переломами та іншими травмами доставили до травматологічного відділення.
Наразі слідчі Сарненського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження) щодо ДТП у селі Мале Вербче. Досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини аварії.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Двоє постраждалих у ДТП біля Городка, рух на трасі «Київ-Чоп» ускладнений
