Дозвілля у похилому віці — це значна частина життя людини. Отримувачі послуги соціальної адаптації у Рівненському територіальному центрі беруть активну участь у соціально-культурному житті територіального центру та міста Рівне. Завжди долучаються до проведення різних заходів: концертних програм, фестивалів, конкурсів, виставок, відвідують театральні вистави, музеї, екскурсії, концерти тощо.
Відділення об’єднало у своєму колі усіх, хто шукає спілкування, запрошує талановитих людей, яких приваблює вокальний спів. У 2004 році з числа отримувачів соціальних послуг створено аматорський ансамбль «Надвечір’я». Він згодом переріс у хор «Надвечір’я», якому цьогоріч виповнилося 20 років. Учасники хору неодноразово виступали з концертами в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни (смт Клевань). Знають їх і у Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації (с. Олександрія) та Здолбунівському геріатричному пансіонаті. З 2017 року хор «Надвечір’я» бере участь у всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов’ю до життя». Він неодноразово отримував нагороди та дипломи, здобував перші та другі місця. У 2021 році отримав кубок «Гран-прі»; був учасником Третьої міжнародної зустрічі — фестивалю «Золоті роки 2019» у Львові, де отримав кубок і подяку.
У територіальному центрі систематично проводяться культурно-масові заходи. У «Світлиці» установи збираються клуби за інтересами, де займаються рукоділлям, співають і декламують вірші. У 2011 році засновано «Університет третього віку», який допомагає літнім людям адаптуватися до сучасних умов життя. При університеті працюють два факультети: «здоров’я та лікувальної фізкультури» і «культурно-мистецький». Команда «Оптиміст», активними учасниками якої є слухачі факультету «здоров’я та лікувальної фізкультури», у 2021 році на всеукраїнському чемпіонаті зі скандинавської ходьби виборола 1 та 3 місця.
Саме повноцінне дозвілля у похилому віці дозволяє людям надовго закріпити навички збереження дружніх відносин зі своїм найближчим оточенням, завдяки яким особисті незгоди уявляються не такими значними, як раніше. Все це поліпшує життєвий тонус, активність, психологічний настрій, зміну ціннісних настанов і допомагає рухатися далі, адаптуватися до життя.
Читайте також: Тридцять років невичерпного милосердя, допомоги та надії – історія рівненського закладу
- Захисник з Рівненщини загинув у Курській області, рф7 січня 2025 року, під час виконання бойового завдання у Курській області рф, загинув Ігнацевич Михайло Михайлович, 1973 року народження, житель селища Млинів. Михайло Михайлович служив стрільцем-зенітником зенітно-ракетного взводу мотопіхотного батальйону, вірно виконуючи свій військовий обов’язок перед Україною.