ДНК-експертиза підтвердила загибель ще одного військовослужбовця із Вараша Владислава Івановича Дубравіна.
Про це повідомляє Олександр Мензул.
Упродовж семи місяців Захисника вважали зниклим безвісти. На жаль ДНК-експертиза підтвердила загибель військового. 57-річний гранатометник 2 стрілецького відділення в/ч А7089 загинув під час виконання бойового завдання 13 лютого 2024 року в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області.
Владислав Іванович народився у Пермській області рф. У 1985 році здобув спеціальність «монтажника» у Київському СПТУ-3. У 2014-2015 році брав участь в АТО у складі в/ч В0133. Отримав поранення, та після лікування повернувся до війська, служив за контрактом у період 2016-2021 роки.
15 липня 2022 року був призваний захищати Україну та наш спокій.
Вдома на Владислава Дубравіна чекали дружина, дорослі доньки та онуки…
Сумуємо разом з усією родиною…
Вічна пам’ять…
- Оригінальний спосіб удобрювати ґрунт придумали на КіпріСтарих курей на птахофермах зазвичай відправляють на забій. Але на Кіпрі птахам поталанило. Їх забрали на роботу власники екологічно чистих оливкових ферм. Їхнє завдання — удобрювати ґрунт.
Читайте також: Житлові будинки, лікарня, школи пошкоджено в Конотопі