До Рівного прибула делегація дітей із прифронтового Куп’янська

До Рівного прибула делегація дітей із прифронтового Куп’янська

Діліться інформацією з друзями:

Рівне гостинно приймає делегацію дітей із міста Куп’янськ Харківської області. Цей візит має глибоке символічне значення — це не просто подорож, а жест підтримки, солідарності й турботи про дітей з прифронтових територій.

Про це повідомили в Управлінні освіти м. Рівне.

Для юних гостей підготували насичену та різноманітну програму: від культурних екскурсій до спортивних подій і творчих заходів.

Діти побувають у Дубенському замку, рівненському зоопарку та парку історичної реконструкції «Оствиця». Також на них чекають майстер-класи, артзустрічі, квести та активний відпочинок у кінному клубі й на пейнтболі.

Однією з подій, яку вже відвідали діти, став фінальний матч Кубка України з футболу серед жінок, що відбувся на стадіоні «Авангард» у Рівному.

В Управлінні освіти зазначають: головна мета такого візиту — подарувати дітям радість, емоційне розвантаження та відчуття безпеки в атмосфері дружби й підтримки.

Читайте також: «Ворскла» вдруге поспіль виграла Кубок України серед жінок, перегравши «Металіст 1925» у Рівному