33 дітей загиблих та зниклих військовослужбовців з Рівного поїхали на тижневий відпочинок до Вейгеровського повіту Республіки Польща.
У поїздці беруть участь діти віком від 12 до 16 років. Програма передбачає тематичні заходи, екскурсії, культурні зустрічі та спілкування з польськими однолітками.
Відпочинок організували завдяки співпраці Рівненської міської ради, Рівненської районної ради та польських партнерів. Це перший візит рівненських дітей саме до Вейгеровського повіту.
Підготовку поїздки забезпечили структурні підрозділи Департаменту соціальної та ветеранської політики Рівненської міської ради, зокрема Управління у справах ветеранів, яке сформувало групу та підготувало документи. Управління освіти організувало супровід, а Департамент інфраструктури та благоустрою – перевезення.
Перед від’їздом відбулася зустріч з батьками дітей, де обговорили деталі поїздки та перебування у Польщі.
Джерело: Рівненська міська рада
Читайте також: Діти Героїв з Рівненщини поїхали на оздоровлення до Болгарії

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
