fbpx
Стратегія з акцентом на розвиток економіки Рівненської громади

Стратегія з акцентом на розвиток економіки Рівненської громади

Діліться інформацією з друзями:

Дієву стратегію подальшого розвитку отримає місто Рівне. До розробки стратегічних документів для Рівненської міської територіальної громади долучені кращі міжнародні експерти.

Відтак громада нарешті отримає не просто номінальний документ, а дієву стратегію подальшого розвитку отримає місто Рівне.

В Рівному відбулося перше засідання стратегічного комітету з розробки стратегії Рівненської міської територіальної громади до 2028 року. Участь у засіданні взяли 36 членів стратегічного комітету.

– Для міста Рівного свого часу була розроблена стратегія розвитку до 2040 року. Однак у серпні 2020 року була створена Рівненська міська територіальна громада. Відповідно, ми маємо вже думати про стратегічний розвиток усієї громади, а не виключно Рівного. Існує проєкт стратегії розвитку Рівненської територіальної громади на період до 2027 року, який не був затверджений. Обидва документи в багатьох моментах із початком повномасштабної війни втратили актуальність, – говорить виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – Саме тому маємо пропрацювати оновлення стратегічного бачення нашого розвитку, з акцентом на розвиток економіки, наповнення бюджету громади, підтримки наших військових, які зараз зі зброєю в руках відстоюють майбутнє наших дітей.

У процесі розробки документа буде напрацьовано низку стратегічних, операційних цілей і завдань, сценарії та стратегічне бачення розвитку громади, аналіз сильних, слабких сторін, загроз, викликів і можливостей для громади.

Розробка стратегії розвитку Рівненської МТГ до 2028 року відбувається спільно з експертами проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період».

– Щиро вдячний нашому партнерові – проєкту Ради Європи, експерти якого долучаються до розробки стратегії Рівненської громади. Завдяки цьому ми не витрачаємо коштів платників податків для оновлення стратегічних документів. До слова, вони нам вкрай потрібні, адже без них ми не можемо претендувати на фінансування певних проєктів, як за рахунок державного бюджету, так і за ґрантові кошти європейських фондів, донорських організацій, – наголошує Віктор Шакирзян.

Ольга ДАНИЛЮК