Чоловікам призовного віку, можна на офіційному рівні дозволити виїхати за кордон.
Для цього їм спочатку потрібно пожертвувати 15 тисяч євро на потреби ЗСУ, а після повернення ще 150 тисяч.
Такою ідеєю поділився голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.
“Багато інформації про те, що люди перетинають кордон. Чоловікам 18-60 років цього робити не можна, але дехто якось це робить. Я б пропонував на рівні держави випускати їх за кордон. Навіщо вони тут? Може вони десь більше користі принесуть? Оплачували б за це офіційно, наприклад, 15 тисяч євро на Збройні Сили України. І ЗСУ було б краще, і вони б виїхали. А потім, після нашої перемоги, повернулися б в країну, і за це заплатили 150 тисяч євро”, – повідомив Сергій Гамалій.

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.