5 населених пунктів на Рівненщині повністю знеструмлені через негоду. Сильний вітер залишив без світла жителів у колишніх Костопільському та Березнівському районах.
ЯК повідомляє голова рівненської ОВА Олександр Коваль, енергетики та представники інших служб працюють над ліквідацією наслідків.
Вітер не стихає, тому є ризик нових обривів. У зв’язку з цим жителям області варто бути обережними, не нехтувати правилами безпеки, не підходити до ліній електропередач та не намагатися самостійно відновити енергопостачання.
☎️ Про випадки обриву ліній та відключення світла повідомляйте до колцентру Рівнеобленерго: РОЕК
- ➡️0676204411
- ➡️0504904411
Читайте також: Ветерани Рівненщини привезли 18 медалей зі змагань “Сильні України” у Львові
- 413 мільйонів боргу за електроенергію: як на Рівненщині борються з неплатниками?Заборгованість побутових споживачів Рівненщини за електроенергію перевищує 413 млн гривень. Зазвичай накопичують борги цілком платоспроможні споживачі.