На сторінці Рівненської міської ради опублікували петицію про встановлення світлофора на перехресті вулиць Шевченка- пр.Миру
Батьки учнів навчального закладу НВК Колегіум, який знаходиться за адресою вул. Шевченка, 103, разом з прочанами Свято-Успенської церкви, звернулись до міських чиновників.
“Щодня майже 500 учнів навчального закладу дорогою до школи перетинають проспект Миру на нарегульованому пішоходному переході. Водії транспортних засобів систематично порушують правила дорожнього руху, перевищують швидкість, не пропускають дітей на пішоходному переході. Вважаємо доцільним встановлення світлофорів задля збереження життя і здоров’я дітей, а також мешканців міста”, – написав автор петиції.

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
