fbpx

Амазонка з БК “Рівне” потрапила на картину рівненської художниці

Фото картини, на якій баскетболістка БК “Рівне” в образі Амазонки мчить з м’ячем у вигляді зоряної кулі з’явилося на сторінках у Фейсбуці. І підпис: 

Десь у Всесвіті зоряні амазонки розкидують зірки…
Наталка Пастухова
Зоряні амазонки. 2021
Олія, полотно на підрамнику, 75х90

Ми звернулися до Наталі Пастухової за коментарем.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Що ж надихнуло рівненську журналістку, яка вже давно захоплюється живописом написати це полотно?.

Наталя розповіла, що після своєї виставки вирішила, що ніколи не буде малювати оголених жінок. А тут одним із завдань, яке Наталя отримала від свого вчителя було намалювати Амазонок зі зброєю, саме справжніх Амазонок.

– Я дуже не хотіла писати агресивних жінок. І дуже не хотіла малювати зброї. Я довго думала, як вийти з цієї ситуації, адже завдання треба було виконати. Тож вирішила, що буду писати щось сучасне і не агресивне. Думала, думала… і почала дивитися фото дівчат баскетболісток. І ось одна мені так запала, що я вирішила взяти її за основу. – розповіла художниця.

Наталя не хотіла малювати агресивну Амазонку. Їй хотілося щоб на картині була сучасна Амазонка і на ній було видно енергію, а не агресивність.

Для тих хто не впізнав рівненську Амазонку – це Вікторія Шматова. Про неї ми писали Лідерка рівненських баскетболісток не ходить на “шпильках” і любить шоколад

%d блогерам подобається це: