5 вересня 2024 року в обласному центрі фахівці Рівненської філії «Газмережі» проведуть технічне обслуговування багатоквартирних будинків.
Тому завтра буде тимчасово обмежено газорозподіл у м. Рівне за адресами:
- вул. 24 Серпня, 24, 24А;
- вул. Адама Міцкевича, 12, 120, 126;
- вул. Анатолія Грицая, 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Газопостачання відновлять відразу після проведення робіт. Для безпеки споживачів газу – необхідний доступ до газових приладів у кожній квартирі.
Джерело: Рівненська філія “Газмережі”
Читайте також: Понад 400 тонн міндобрив отримають безкоштовно аграрії Рівненщини

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
