fbpx

Рівне завтра прощатиметься з загиблим Героєм…

Діліться інформацією з друзями:

Завтра Рівне схилить голови у пошані перед загиблим Героєм Віталієм Стибою. Він народився у Рівному, навчався у 25 рівненській школі. Закінчив технічний коледж.

Про це повідомила Рівненська міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Боєць спецроти Гонор ДУК, солдат Віталій «Вітаха» Стиба загинув на околицях Бахмуту Донецької області 23 серпня. Йому назавжди залишиться 23 роки…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 29 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».

Віталій не служив в армії, але все ж вирішив взяти до рук зброю. Відчував, що захищати державу – це його покликання, його призначення у цьому житті. І виконував його на повну. Тож разом із братом пішли добровольцями на війну.

«Він не особливо розповідав про самі бойові дії, але завжди казав, що повинен захищати рідну землю, батьків, братів та сестер, адже нас у родині 11, а також свою молоду дружину. Він ще навіть не встиг повністю відчути сімейне життя, Віталій одружився лише 25 червня цього року…» – розповідає старший брат Героя Дмитро.

Віталій дуже любив подорожувати. Допомагав цьому і вольовий, сталевий характер, який водночас доповнювала його безмежна доброта, уміння допомагати іншим та дбати про них.

«Він був справжнім патріотом, навіть казав, що якщо треба буде лягти – ляжу за свою землю, за свою Батьківщину, – продовжує Дмитро. – Настільки сильної духом людини за своє життя я ще не зустрічав…»

Віталій проходив службу в складі спецроти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі» ДУК, мав позивний «Вітаха».

Віталій був у одній з найгарячіших точок «червоної» зони. На жаль, саме тут під час зачистки ангару він разом із побратимами потрапив під ворожий обстріл, у перестрілці наш Герой отримав смертельне поранення…