fbpx
Чому здавати в оренду свою сторінку небезпечно?

Чому здавати в оренду свою сторінку небезпечно?

Діліться інформацією з друзями:

Є такий бізнес, коли беруть сторінки справжніх користувачів з гарною історією в оренду. А потім з таких сторінок можуть запускати на рекламу все, що завгодно.

Часто такі історії закінчуються не дуже добре для користувачів, які вирішили таким чином підзаробити.

Нова масова розсилка у WhatsApp. СМС-ки з пропозицією підзаробити надходять з пакистанських номерів. Пропонують 3000 доларів за те, щоб щодня публікувати на вашій сторінці рекламні повідомлення.

Кажуть, що не потребують усіх дозволів до сторінки (але це неточно, бо повідомлення написано ламаною українською, традиційно недолугий переклад).

Про це йдеться на сторінці НотаЄнота, яку веде головна редакторка проєкту “НотаЄнота”, фактчекерка, викладачка КНУ ім.Т.Шевченка Альона Романюк.

Сума за «оренду сторінок» або «оренду рекламних кабінетів» – 500-1000 грн на місяць, а не кілька тисяч доларів, про які пишуть шахраї. Якщо з Пакистану пишуть на українські номери, це означає, що будуть запускати інфокампанії, спрямовані на українців. Ох, стирчать тут вуха московитів. – йдеться в повідомленні.

Чому не слід здавати свою сторінку в оренду?

  • З неї можуть рекламувати російські вкиди. Підкріплені вашим іменем.
  • Якщо у вас привʼязана ваша картка до рекламного кабінету у фейсбуці або інстаграмі, то велика ймовірність, що саме ця картка «влетить» у борги, які потім доведеться виплачувати вам
  • Вам можуть навіть виплатити певні гроші для того, щоб потім отримати усі доступи до вашої сторінки, логіни і паролі, другий рівень автентифікації і врешті заволодіти вашою сторінкою. Відновити її ви не зможете.
  • З вашої сторінки вашим друзям можуть розсилати шахрайські повідомлення.
  • І так, за правилами соцмереж, акаунти людей, які видають себе за інших, блокують.

У будь-якому разі, очікуємо нової хвилі реклами у соцмережах з шахрайствами та російською дезінформацією. Не підігравайте ворогу – не давайте доступ до своїх акаунтів. – зазначається в повідомленні.

Читайте також: Відрізняти фейки від правдивих новин можна легко за допомогою «Калькулятора фейків»